לכולנו יש זמנים קשים. כולנו זקוקים לעתים לעזרה. לרובנו לא קל לבקש אותה.

לפעמים יש זמנים שבהם אנחנו שואלים את עצמנו האם משהו יכול להשתנות? האם מישהו יכול לעזור לי? אנחנו מבולבלים, עצובים, אולי מפחדים.

טיפול יכול לייצר שינוי עצום בחיים. הוא יכול להפוך אותנו שלווים יותר, מאושרים יותר, חיים יותר. עם זאת, טיפול אינו דבר פשוט. תהליך השינוי לוקח זמן, משתנה מאדם לאדם, ולובש צורות רבות ומגוונות.

באתר זה תוכלו לקרוא מעט על טיפול נפשי. מה זה בעצם? איך זה עובד? איך זה מרגיש? מאד קשה לענות בפשטות על שאלות אלה – משום שיש דברים שאפשר לדעת רק מתוך חוויה, ולא באופן אינטלקטואלי. כיצד שיר יכול לרגש אותנו? כיצד יכולה לגעת בנו שקיעת השמש מעל הים? קשה לענות על כך.

כאן תוכלו לקרוא כאן על סוגי טיפול, בעיות שונות והאופן שניתן לטפל בהם, קשיים שעלולים לעלות בטיפול ועוד. אתם מוזמנים להציץ בשאלות הנפוצות, בתאור הטיפול הנפשי, או ברשימת הסיבות לפנייה לטיפול.

בנוסף, אכתוב כאן מפעם לפעם על נושאים בתחום הטיפולי ובכלל – על דברים שעולים לי בראש במהלך עבודתי כמטפל. הללו נמצאים בדף הבלוג – מחשבות על פסיכותרפיה.

מי אניuvc5

שמי אורי ון קרפלד, ואני עובד סוציאלי (תואר שני – M.S.W) העוסק בפסיכותרפיה.

אני מציע טיפול נפשי בגישה דינאמית למגוון מצבי חיים. (מספר רישוי: 24193)

שפות הטיפול: עברית ואנגלית. מיקום הקליניקה בכרמיאל, וכמו כן גם מקבל בישוב כמון, הסמוך לכרמיאל. ניתן גם לקיים טיפול באינטרנט.

אם את/ה שוקל פניה לטיפול נפשי, או מעוניין בהתייעצות בתחום עבורך או עבור אדם אחר – אשמח לעזור.

ניתן ליצור עמי קשר בדף הזה.